SENIORZY: TYLKO REMIS Z KASZTELANIĄ BRUDZEW

W sobotę 19 listopada na Stadionie Miejskim w Kole drużyna seniorów MKS Olimpii Koło(trener Piotr Krzyżanowski) w ramach 15 kolejki Konińskiej Klasy Okręgowej rozegrała spotkanie ligowe z drużyną Kasztelanii Brudzew.
 Dominującą stroną w tym spotkaniu była kolska Olimpia, jednak bramki wpadały dopiero w II połowie.
 W 55 minucie bramkę strzelili goście.Podopieczni trenera Piotra Krzyżanowskiego starali się odrobić straty.  Dopiero w 79 minucie wyrównanie dla kolan zdobył Dawid Wiśniewski(na zdjęciu),wykorzystując zamieszanie pod bramką.
 W końcówce spotkania Olimpia miała jeszcze kilka dogodnych sytuacji do umieszczenia piłki w siatce gości, jednak to się nie udało.
Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

MKS OLIMPIA Koło - KASZTELANIA Brudzew 1:1 (0:0)

0:1 - Filip Szymański (55')
1:1 - Dawid Wiśniewski (79')

SKŁAD MKS Olimpii Koło:
Bartosz Kordylewski - Kamil Budynek, Dawid Wiśniewski, Piotr Rutkowski, Mariusz Nieznalski, Jakub Brudnicki (46' Miłosz Powietrzyński), Ariel Szczesiak, Michał Kozajda, Michał Rutkowski, Kamil Jaroszewski (81' Adrian Gołdyn), Paweł Powietrzyński (75' Marcin Zawadzki)

Trener drużyny:Piotr Krzyżanowski
Kierownik drużyny:Tomasz Cieślak