SENIORZY: Victoria Września wygrywa z MKS Olimpią Koło

W sobotę 6 kwietnia na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 25 kolejki IV ligi wielkopolskiej z Victorią Września.

Victoria Września przerwała dobrą serię spotkań kolskiej Olimpii. Kolanie nie przegrali ostatnich dwóch meczy, zdobywając w nich 4 punkty. Tym razem lepsza okazała się drużyna gości. Victoria wygrała spotkanie 3:0, prowadząc do przerwy 1:0.

MKS OLIMPIA Koło - VICTORIA Września 0:3 (0:1)

0:1 - Szymon Krawczyński (15')

0:2 - Maciej Szczublewski (60')

0:3 - Maciej Szczublewski (82')