SENIORZY: Walczyli do końca, niestety przegrali

Przebieg spotkania był bardzo emocjonujący. Przeważająca w I połowie Olimpia nie potrafiła skutecznie wykończyć swoich akcji.  Skuteczni byli natomiast goście z Wągrowca, którzy przeprowadzili zaledwie kilka akcji i dwukrotnie trafili do bramki Bartosza Kordylewskiego. II połowa to huśtawka emocji. W 56 minucie Nielba strzela trzecią bramkę. Podopieczni trenera Tomasza Mikusika o dziwo zaczynają oblężenie bramki Nielby. Skutkiem tej determinacji jest bramka Dawida Wiśniewskiego w 74 minucie. Taka gra i postawa drużyny w II połowie zdecydowanie cieszyła oko. Poświęcenie, zaangażowanie, walka zaprocentowało. Zaledwie 8 minut później Olimpia strzela drugą bramkę. W zamieszaniu pod bramką do siatki trafia Szymon Bartosik. Nielba cofnęła się i broniła własnej bramki. Niestety brakło czasu, aby strzelił trzecią bramkę.

MKS OLIMPIA Koło - NIELBA Wągrowiec 2:3 (0:2)

0:1 - Jakub Kubiński (13')

0:2 - Jacek Figaszewski (33')

0:3 - Jacek Figaszewski (56')