SENIORZY: Wygrana w czwartym sparingu z GKS Sompolno

sobotę 15 lutego na sztucznym boisku w Uniejowie IV ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała czwarty mecz kontrolny przed rundą rewanżową. Sparingpartnerem kolan był GKS Sompolno (V liga wielkopolska gr. III).

Po I połowie to GKS Sompolno prowadziło 1:0, ale mecz był wyrównany. W II połowie "swoje karty odkryli" podopieczni trenera Tomasza Mikusika i zdobyli dwie bramki.

MKS OLIMPIA Koło - GKS Sompolno 2:1 (0:1)

0:1 - Mateusz Czajka (34')

1:1 - Adam Kozajda (54' - rzut wolny)

2:1 - Mikołaj Czajka (61')