SENIORZY: WYGRANA Z HETMANEM ORCHOWO

sobotę 5 listopada na Stadionie Miejskim w Kole drużyna seniorów MKS Olimpii Koło(trener Piotr Krzyżanowski) w ramach 13 kolejki Konińskiej Klasy Okręgowej rozegrała spotkanie ligowe z drużyną Hetmana Orchowo.
Podopieczni trenera Piotra Krzyżanowskiego wygrali 2:0, po bramkach Mariusza Nieznalskiego w 34 i 83 minucie spotkania

MKS OLIMPIA Koło - HETMAN Orchowo 2:0 (1:0)

1:0 - Mariusz Nieznalski (34')
2:0 - Mariusz Nieznalski (83')

Pierwsza połowa to ogromna przewaga naszych piłkarzy, którzy raz za razem konstruowali akcje na połowie przeciwnika jednak kończyły się one nie powodzeniem. Zespół z Orchowa od początku spotkania grał bardzo defensywnie licząc na kontrataki. Defensywa gości została przełamana w 34 minucie przez kapitana Olimpii Mariusza Nieznalskiego, który bardzo ładnym precyzyjnym strzałem za pola karnego pokonał bramkarza Hetmana. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
 Po przerwie gra wyglądała podobnie. Podopieczni trenera Piotra Krzyżanowskiego stworzyli mnóstwo sytuacji podbramkowym jednak razili brakiem skuteczności. Dopiero w 83 minucie ponownie zabłysnął Mariusz Nieznalski i po indywidualnej akcji z środka boiska wpadł w pole karne i strzałem po ziemi ustalił wynik spotkania na 2:0 dla kolskiej Olimpii.
Olimpia zajmuje trzecią pozycję w tabeli mając ciągle jeden mecz zaległy. Zespół z Koła czekają jeszcze dwa  spotkania z Dobrowem i Brudzewem.