SENIORZY: Wygrana z Polonią Golina

sobotę 28 kwietnia na Stadionie Miejskim w Golinie drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) w ramach 22 kolejki Konińskiej Ligi Okręgowej rozegrała spotkanie drużyną Polonii Golina.

Podopieczni trenera Tomasza Mikusika już w 9 minucie spotkania strzelili bramkę i przez cały mecz kontrolowali jego przebieg. Jedną z bramek w tym spotkaniu strzelił Piotr Rutkowski (na zdjęciu).

Groźnie wyglądających kontuzji w spotkaniu nabawiło się dwóch zawodników Olimpii Koło. W 25 minucie po ostrym faulu na Kamilu Jaroszewskim, zawodnik Polonii został ukarany jedynie żółtą kartką. Zawodnik z Koła musiał opuścić boisko i udać się do szpitala. W 40 minucie tym razem boisko musiał opuścić Mariusz Nieznalski.

POLONIA Golina - MKS OLIMPIA Koło 0:5 (0:2)

0:1 - Dawid Wiśniewski (9')

0:2 - Mateusz Czajka (42')

0:3 - Piotr Rutkowski (70')