ROCZNIK 2008: Halowy Turniej KOZPN w Rychwale

niedzielę 2 lutego w hali sportowej w Rychwale drużyna MKS Olimpii Koło rocznik 2008 (trener Grzegorz Bandziorowski) wzięła udział w halowym turnieju piłki nożnej o Mistrzostwo KOZPN w kategorii młodzik D2.

W turnieju wzięło udział 12 młodzieżowych drużyn z okręgu konińskiego.

W pierwszej fazie rozgrywek MKS Olimpia Koło mierzyła się z LKS Ślesin, Górnikiem Kłodawa II oraz SKP MOS Słupca. W tych trzech spotkaniach nasz zespół zdobył 4 punkty co pozwoliło na zajęcie 2 miejsca w grupie.

W drugiej fazie Olimpia grała z SKP Słupcą i Górnikiem Kłodawa o miejsca 4-6 w klasyfikacji ogólnej turnieju.

Niestety oba te mecze zakończyły się naszą przegraną. Ostatecznie Olimpia Koło została sklasyfikowana na VI miejscu. Pierwsze miejsce w turnieju zajął zespół LKS ze Ślesina przed Dąbska AF i gospodarzem Zjednoczonymi Rychwał.