Młodzieżowe transfery do innych klubów

Kilku reprezentantów drużyn młodzieżowych MKS Olimpii Koło oficjalnie w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 będzie występowało w drużynach z wyższych lig. Praca jaką wykonują trenerzy drużyn młodzieżowych oraz testy piłkarskie na jakie są wysyłani wychowankowie sprawdzają się i procentują, z ogromnym sukcesem dla samym zawodników czy tez zawodniczek.

Adam Stróżyński (rocznik 2006), zawodnik drużyny trampkarza C2 na zasadzie transferu definitywnego przeszedł do UKS SMS Łódź. Adam treningi zaczął już w 2012 roku jako 6-latek.

Z klubem za zasadzie również transferu definitywnego pożegnała się Agata Leszcz (rocznik 2007). Agata na co dzień występująca w drużynie Orlika Starszego E1 kolskiej Olimpii zasiliła szeregi drużyn młodzieżowych Wicemistrza Polski Kobiet w piłce nożnej Medyka Konin. .

Na zasadzie transferu czasowego do GKS Bełchatów przeszedł Emil Nowakowski (rocznik 2005). Emil trenował w drużynie juniora młodszego B1 występującego  w Lidze Wojewódzkiej.

Przypomnijmy jednocześnie, że na zasadzie transferów czasowych (do 30 czerwca 2020) są jeszcze inni młodzieżowcy:

- Marcel Woszczyński rocznik 2003 (Górnik Konin)

- Adam Marciniak rocznik 2003 (Górnik Konin)

- Maksymilian Szymczak rocznik 2002 (Chrobry Głogów)

- Ksawery Szymczak rocznik 2002 (Chrobry Głogów)

- Kacper Ciszewski rocznik 2002 (KP Zryw Dąbie)

- Dawid Walczak rocznik 2003 (Znicz Pruszków - transfer definitywny)