Piotr Górski nominowany do tytułu Trenera Roku

Trener drużyn młodzieżowych MKS Olimpii Koło oraz trener koordynator Akademii "Mała Olimpia" został nominowany przez "GŁOS WIELKOPOLSKI" do tytułu Trenera Roku w plebiscycie Mistrzów Sportu.

Piotr Górski od 14 lat szkoli i trenuje drużyny młodzieżowe w Olimpii Koło. Był również szkoleniowcem drużyny seniorów, która grała w IV lidze.

Obecnie prowadzi drużyny objęte w ramach Akademii "Mała Olimpia". Szkoli drużynę żaków starszych (rocznik 2010) i żaków młodszych (rocznik 2011) oraz grupę skrzatów z rocznika 2012.

Głosy można oddawać na swa sposoby:

- poprzez wysłanie SMS o treści "PST.152" na numer 72355 (koszt sms 2,46 z vat),

- poprzez wejście na stronę internetową Głosu Wielkopolskiego i zagłosowanie - https://gloswielkopolski.pl/p/kandydaci/sportowiec-roku%2C1002699/?groupId=22639.