Trener Piotr Górski szkoli się i podnosi umiejętności w III-ligowym Górniku Konin

W ostatnim tygodniu lutego Piotr Górski trener drużyn młodzieżowych i trener koordynator Akademii "Mała Olimpia" przebywa na stażu szkoleniowym w Górniku Konin.

Uwaga trenera skupiła się na drużynie seniorów prowadzona przez trenera Grzegorza Dziubka, która występuje na poziomie III ligi.

Staż trenerski nasycony jest mnóstwem dyskusji, porównań i analiz oraz przemyśleń co niewątpliwe wpłynie na jakość pracy w grupach młodzieżowych. Bagaż nowych doświadczeń, wiedza oraz kontakt z innymi trenerami podczas tego pobytu na pewno pozwoli spojrzeć trochę nie co inaczej na nasz „sport narodowy”