ROCZNIK 2003: Wygrana z Victorią Września

W środę 25 kwietnia na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole drużyna Trampkarza Starszego MKS Olimpii Koło rocznik 2003 (trener Łukasz Kujawa) w ramach 7 kolejki rundy wiosennej I Ligi Wojewódzkiej Trampkarza Starszego C1 rozegrała spotkanie z drużyną Victorii Września.
Kolanie niezbyt udane rozpoczęli pojedynek, tracąc w 16 minucie bramkę po rzucie karnym. W czasie przerwy nad kolskim stadionem przeszła burza. W II połowie kolanie dążyli do zmiany wyniku. W 58 minucie strzałem z przewrotki po rzucie rożnym piłkę do bramki skierował Marcel Woszczyński. W 68 minucie strzałem po ziemi z 20 metrów popisał się Cristian Kapuściński.

MKS OLIMPIA Koło - VICTORIA Września 2:1 (0:1)

0:1 - bramka dla Wrześni (15' - rzut karny)

1:1 - Marcel Woszczyński (58')

2:1 - Cristian Kapuściński (68')