ROCZNIK 2006: Trampkarze Młodsi MKS Olimpii Koło halowymi Wicemistrzami OZPN Konin

ROCZNIK 2006: Trampkarze Młodsi MKS Olimpii Koło halowymi  Wicemistrzami OZPN Konin

W sobotę 8 lutego w Tuliszkowie drużyna Trampkarza Młodszego MKS Olimpii Koło rocznik 2006 (trener Sebastian Kalinowski) wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.
W turnieju udział wzięło osiem drużyn.

Podopieczni trenera Sebastiana Kalinowskiego dotarli do finału, gdzie musieli uznać wyższość zawodników z Turku. Po emocjonującym finale przegrali 1:3 zdobywając tytuł halowego wicemistrza.

1. Tur 1921 Turek
2. MKS Olimpia Koło
3. Zjednoczeni Rychwał
4. Kasztelania Brudzew