SENIORZY: Kolejna wygrany sparing

piątek 7 lutego na sztucznym boisku w Pleszewie drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała trzecie spotkanie kontrolne przed rundą wiosenną IV ligi wielkopolskiej z drużyną Victorii Skarszew (wielkopolska klasa okręgowa I grupa).

Mecz odbywał się przy sztucznym świetle i minusowej temperaturze (-3 'C).

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla kolskiej drużyny. Już w 1 minucie bramkę zdobył Dawid Zawadzki.

Kolejne bramki wpadły w II połowie. W 53 minucie do bramki rywali trafił Patryk Olczyk, 66 minucie Dawid Zawadzki i 77 Adam Kozajda.

W 81 minucie meczu przy stanie 4:0 dla Olimpii zawodnik Victorii Skarszew nie strzelił rzutu karnego, bramkarz Bartosz Kordylewski obronił strzał.

MKS OLIMPIA Koło - VICTORIA Skarszew 4:1 (1:0)

1:0 -  Dawid Zawadzki (1')

2:0 - Patryk Olczyk (53')

3:0 - Dawid Zawadzki (66')

4:0 - Adam Kozajda (77')

4:1 - bramka dla Victorii (89')