ROCZNIK 2010: Zagrali z FEA Gostynin

W środę 8 lipca drużyna Orlika Starszego Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2010 (trener Piotr Górski) rozegrała na orliku w Kole mecz kontrolny z drużyną FEA Gostynin.

Zespoły spędziły na boisku ponad 100 minut. Takie mecze są niewątpliwie dobrą okazją do podnoszenia przez dzieci umiejętności piłkarskich. Był to bardzo pożyteczny sprawdzian dla naszego zespołu, ponieważ drużyna z Gostynina okazała się wymagającym rywalem. Mecz mógł się podobać, ponieważ zarówno z jednej jak i z drugiej strony widać było wśród chłopców duże zaangażowanie, co w konsekwencji przełożyło się na ładne akcje i dużo goli. Ostatecznie tego dnia o kilka bramek lepsi okazali się zawodnicy Małej Olimpii.

Dziękujemy zespołowi z Gostynina za przyjęcie zaproszenia i za super mecz

Skład drużyny:

Kryspin Rożewski, Jerzy Jaroszewski, Marcel Kmieć, Szymon Kopeć, Aleks Wdzięczny, Rafał Sujewicz, Wojciech Frydrych, Miłosz Andrzejczak, Dominik Rosiak, Mateusz Rutkowski, Olaf Trafny

Trener drużyny: Piotr Górski