IV LIGA: Korona Piaski - MKS Olimpia Koło 1:0

We wtorek 3 maja MKS Olimpia Koło (trener Łukasz Kujawa) rozegrała na wyjeździe spotkanie 29 kolejki IV ligi wielkopolskiej ARTBUD z drużyną Korony Piaski.

Wydawałoby się, że po wygranym meczu z Centrą Ostrów Wielkopolski podopieczni trenera Łukasza Kujawy zaczną pnąć się w górę tabeli i z Piasek wrócą z kompletem puntków. Niestety przez prawie cały mecz utrzymywal się bezbramkowy remis. Sędzia główny tego spotkania Paweł Szuta dość kontrowersyjnie prowadził zawody, szczególnie w końcówce spotkania, gdzie najpierw zawodnik Olimpii Koło Dawid Zawadzki jest faulowany w polu karnych i sędzia nie podejmuje żadnej decyzji, czy też po chwili po dograniu w pole karne piłki przez olafa Ossowskiego zawodnik Korony ewidentnie zagrywa piłkę ręką.....

Te sytuację zemściły się w 85 minucie. Korona zdobywa bramkę i wygrywa 1:0.

KORONA Piaski - MKS OLIMPIA Koło 1:0 (0:0)
1:0 - Eryk Kunicki (85')

Skład MKS Olimpii Koło:

Bartosz Kordylewski – Dawid Śnieg, Mikołaj Czajka, Adam Kozajda, Patryk Olczyk, Olaf Ossowski (89' Jan Szafrański), Mikołaj Makarowicz (75' Janner Enrique Fernandez Pinto), Jan Iwulski, Dawid Zawadzki (82' Mateusz Olejnicki), Mateusz Czajka, Adrian Górecki

Trener drużyny: Łukasz Kujawa

Kierownik drużyny: Dariusz Szymański