SENIORZY: 2:3 z Krobianką Krobia

W sobotę 27 października na boisku w Krobi IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 15 kolejki IV ligi wielkopolskiej z Krobianka Krobia.

Kolanie już w 18 minucie zdobyli bramkę autorstwa Macieja Rojewskiego. Niestety jeszcze w I połowie gospodarze spotkania strzelili dwie bramki i kolanie na przerwę schodzili w wynikiem 1:2. W II połowie na początku Krobia strzeliła trzecią bramkę, jednak zaraz potem Olimpia po strzale Bartosz Freta strzeliła na 2:3. Niestety później już żadna bramka nie padła i kolanie zaliczyli kolejną przegraną zostawiając dużo zdrowia i zaangażowania na boisku.

KROBIANKA Krobia - MKS OLIMPIA Koło 3:2 (2:1)

0:1 - Maciej Rojewski (18')

1:1 - Przemysław Kaczmarek (27')

2:1 - Jędrzej Urbański (31')

3:1 - Aleksander Woźniak (51')

3:2 - Bartosz Fret (53')