SENIORZY: Kolejny mecz walki, kolejny raz bez punktów

W sobotę 20 października na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 14 kolejki IV ligi wielkopolskiej z Polonią Kępno.

Do przerwy kolanie remisowali 1:1, jednak początek spotkania należał do gości. Już w 6 minucie spotkania strzelili bramkę. Po stracie bramki kolanie rzucili się do odrabiania strat, czego efektem była piękna bramka z narożnika boiska 17-letniego Kacpra Gatrzkie.

II połowa to od początku dominacja podopiecznych Tomasza Mikusika, którzy zamknęli Polonię na ich połowie, stwarzając co chwilę zagrożenie pod bramką rywala. Niestety szybko wyprowadzona kontra w 56 minucie spotkania zakończyła się bramką dla Polonii. Skrzydła podcięła bramka stracona 4 minucie, gdzie Polonia podwyższyła wynik na 3:1. Kolanie w 67 minucie zdobyli kolejną bramkę na 2:3 autorstwa Macieja Rojewskiego. Polonia odpowiedziała ponownie w 71 minucie strzelając na 2:4. W doliczonym czasie gry trzecią bramkę dla Olimpii strzelił Dawid Wiśniewski. Kolanie po bardzo emocjonującym meczu przegrali 3:4.

MKS OLIMPIA Koło - POLONIA Kępno 3:4 (1:1)

0:1 - Łukasz Walczak (6')

1:1 - Kacper Getrzkie (26')

1:2 - Jakub Górecki (56')

1:3 - Łukasz Walczak (60')

2:3 - Maciej Rojewski (67')

2:4 - Piotr Cierlak (71')

3:4 - Dawid Wiśniewski (90'+1)