SENIORZY: Kotwica Kórnik ponownie pokonana

W sobotą 4 maja na głównym boisku Stadionu OSiR w Kórniku IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 30 kolejki IV ligi wielkopolskiej z Kotwicą Kórnik.

Kolanie niespodziewanie wygrali z Kotwicą 1:0. W 49 minucie spotkania na indywidualna akcję zdecydował się 17-letni Dawid Zawadzki, który prawą strona boiska minął dwóch rywali, a następnie dograł w pole karne, gdzie Mikołaj Czajka (na zdjęciu) po przyjęciu piłki oddał celny strzał na bramkę rywala. Ciekawostką tego pojedynku jest fakt, że Kotwica jest jedyną jak na razie drużyną przeciwko której Olimpia Koło wygrała obydwa spotkania. W rundzie jesiennej kolanie wygrali 1:0 po bramce Mikołaja Czajki. Mikołaj Czajka również i tym razem wpisał się na listę strzelców.

KOTWICA Kórnik - MKS OLIMPIA Koło 0:1 (0:0)

0:1 - Mikołaj Czajka (49')

żółte kartki: Michał Rutkowski, Patryk Olczyk

SKŁAD MKS Olimpii Koło:

Bartosz Kordylewski - Kacper Gatrzkie, Mikołaj Czajka, Konrad Cieślak (83' Adam Kozajda), Patryk Szymaniak, Dawid Nowak, Kamil Jaroszewski, Michał Rutkowski, Dawid Zawadzki (60' Patryk Olczyk), Jakub Jaroński, Bartosz Kowalski

Trener drużyny: Tomasz Mikusik

Kierownik drużyny: Marcin Kazimierski