SENIORZY: Wygrana z KS Opatówek

W sobotą 11 maja na boisku sportowym w Opatówku IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 31 kolejki IV ligi wielkopolskiej z KS Opatówek.

Kolejna wygrana Olimpii Koło stała się faktem. Już w 30 minucie na listę strzelców wpisał się Bartosz Kowalski. Do przerwy podopieczni trenera Tomasza Mikusika prowadzili 1:0. W II połowie w 60 minucie na 2:0 podwyższył Patryk Olczyk. Gospodarze po chwili strzelili kontaktową bramkę, jednak wynik spotkania do końcowego gwizdka nie uległ zmianie.

Kolanie wygrywali drugie spotkanie z rzędu.

KS Opatówek - MKS OLIMPIA Koło 1:2 (0:1)

0:1 - Bartosz Kowalski (30')

0:2 - Patryk Olczyk (60')

1:2 - Jakub Budrowski (61')

żółte kartki: Piotr Rutkowski, Bartosz Kowalski, Patryk Szymaniak, Kacper Gatrzkie