SENIORZY: Mariusz Nieznalski żegna się z seniorami

Kapitan MKS Olimpii Koło Mariusz Nieznalski żegna się z drużyną seniorów. Całą swoją piłkarską przygodę spędził przy ul. Sportowej 12. Od wielu lat był związany z kolską Olimpią.

"Nadszedł niestety koniec mojej przygody w naszym Klubie jako zawodnik. Reprezentowałem nasz Klub przez 17 lat w różnych kategoriach wiekowych a od 11 lat jako zawodnik pierwszej drużyny. Jest mi niezmiernie miło że mogłem być częścią tej drużyny i wywalczyć z wami awans do 4 ligi zapewne ostatni w mojej przygodzie z piłką. Jestem dumny, że przez 2 lata zbudowaliśmy zespół, który okazał się najlepszą drużyną naszego okręgu a ja mogłem być jej kapitanem. Jednak każda droga kiedyś dobiega końca i mój koniec nadszedł teraz." - podsumował Mariusz Nieznalski.

Mariusz Nieznalski nie rozstaje się z klubem. Dalej będzie pełnił funkcję trenera w drużynach młodzieżowych MKS Olimpii Koło.

Zarząd klubu bardzo dziękuje za wiele wspólnie spędzonych lat, za zdrowie i zaangażowanie pozostawione na boisku. Serdecznie Dziękujemy.