SENIORZY: Osiem bramek z Kujawianką Izbica Kujawska

W sobotę 14 lipca na boisku w Topólce IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie kontrolne z drużyną Kujawianki Izbica Kujawska (IV liga kujawsko-pomorska).

Wynik w tym spotkaniu był sprawą drugorzędną. Dla podopiecznym trenera Tomasza Mikusika była to okazja aby zaprezentować się na boisku. Kolanie po rozegraniu trzech tercji zremisowali 4:4. Dwa razy bramkarza rywali pokonał Norbert Groblewski (na zdjęciu).

KUJAWIANKA Izbica Kujawska - MKS OLIMPIA Koło 4:4 (0:1; 3:0; 1:3)

bramki dla kolan strzelali: zawodnik testowany, Norbert Groblewski x2, Sebastian Kazimierski

"Dzisiejszy mecz kontrolny potraktowałem poglądowo. Zagraliśmy 3 x 35 minut, gdzie miałem okazję sprawdzić obecnych wszystkich zawodników (27 zawodników przyp.red.). Kadra jest bardzo szeroka i należy dokonać niestety selekcji. Nie było dzisiaj składu wyjściowego, z podziałem na pierwszą, drugą czy trzecią drużynę. Składy były wymieszane. Jest ogromny materiał do analizy i przemyśleń do dalszej pracy i podejmowania decyzji" - podsumował trener Tomasz Mikusik

SKŁAD MKS Olimpii Koło:

I tercja:

Bartosz Kordylewski - Wiktor Małecki - Mikołaj Czajka, Dawid Wiśniewski, Miłosz Powietrzyński - Paweł Powietrzyński, Michał Rutkowski, Szymon Bartosik, zawodnik testowany, Bartosz Fret, zawodnik testowany

II tercja:

Bartosz Kordylewski - Piotr Rutkowski, Dawid Wiśniewski, Mikołaj Czajka, Kacper Cieślak, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Paweł Powietrzyński, zawodnik testowany, zawodnik testowany

III tercja:

zawodnik testowany - Konrad Cieślak, Jakub Jaroński, Klaudiusz Szurgot, Sebastian Kazimierski, zawodnik testowany, Dawid Nowak, Norbert Groblewski, Adam Kozajda, zawodnik testowany, Kacper Kubicki

Trener drużyny: Tomasz Mikusik

Kierownik drużyny: Andrzej Rostkowski