SENIORZY: Obra Kościan - MKS Olimpia Koło 1:1

W sobotę 17 kwietnia MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała na wyjeździe spotkanie 5 kolejki IV ligi wielkopolskiej PROEKO (grupa spadkowa) z drużyną Obry Kościan.

I połowa zdecydowanie toczyła się pod dyktando kościan. Dopiero w 41 minucie gospodarze tego pojedynku zdobyli bramkę autorstwa Filipa Tylczyńskiego.

II połowa zdecydowanie toczyła się w środkowej części boisko. W 91 minucie meczu, gdzie wydawało się, że pojedynek dobiega końca, przed linią pola karnego rzut wolny wykonuje Krystian Sobieraj i precyzyjnym strzałem umieszcza piłkę w siatce. Kolanie szcześliwie remisują 1:1 wywożąc cenny punkt z trudnego boiska.

OBRA Kościan - MKS OLIMPIA Koło 1:1 (1:0)
1:0 - Filip Tylczyński (41')
1:1 - Krystian Sobieraj (90' +1)