SENIORZY: Podział punktów z Wartą Poznań

W sobotę 27 marca MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 24 kolejki IV ligi wielkopolskiej PROEKO (grupa spadkowa) z drużyną Warty II Poznań.

Podopieczni trenera Tomasza Mikusika w trzecim spotkaniu rundy wiosennej grupy spadkowej zdobyli czwarty punkt. Zremisowali z rezerwami ekstraklasowej Warty Poznań 1:1.

W I połowie poznaniacy wyszli na prowadzenie po bramce Kamila Ziętkowskiego. Kolanom udało się wyrównać dopiero w 77 minucie, gdzie po składnej akcji piłkę do bramki skierował Adam Kozajda.

MKS OLIMPIA Koło - WARTA II Poznań 1:1 (0:1)
0:1 - Kamil Ziętkowski (30')
1:1 - Adam Kozajda (77')

Skład MKS Olimpii Koło:

Bartosz Kordylewski - Mikołaj Czajka, Dawid Zawadzki (46' Konrad Cieślak), Michał Rutkowski, Mikołaj Makarowicz, Patryk Olczyk (70' Konrad Mechowski), Damian Siek, Robert Jędras, Krystian Sobieraj, Szymon Bartosik, Kamil Krysiak (46' Adam Kozajda)

Trener drużyny: Tomasz Mikusik

Kierownik drużyny: Marcin Kazimierski