SENIORZY: PIERWSZY TRENING PO PRZERWIE ZIMOWEJ

środę 18 stycznia po przerwie świąteczne na obiektach kolskiego MOSiRu treningi wznowili seniorzy MKS Olimpii Koło prowadzeni przez trenera Piotra Krzyżanowskiego.
Zajęcia trwały 75 minut i miały charakter rozruchowy.

Przy przenikliwym mrozie -9 'C w treningu udział wzięło 14 zawodników. Pierwsze po świąteczne zajęcia miały charakter typowo rozruchowy bez większych obciążeń.
Jak zapewnił trener drużyny Piotr Krzyżanowski kadra Olimpii na chwilę obecną liczy 25 zawodników. Z przyczyn osobistych z reprezentowania kolskich barw musieli zrezygnować Filip Zborowski, Marcin Zawadzki oraz Adam Szulczyk.
Trwają natomiast rozmowy z kilkoma zawodnikami, którzy mogliby wzmocnić drużynę. Na chwile obecną z wypożyczeń wrócili Wiktor Małecki (Warta Poznań) oraz Tomasz Mikołajczyk (Sparta Barłogi).
Również zawodnikami Olimpii Koło interesują się inne kluby. Od kilku dni na testach u lidera III ligi grupy II Sokoła Kleczew przybywają Michał Kozajda i Jakub Brudnicki. W Huraganie Pobiedziska (IV liga wielkopolska północna) testowany jest bramkarz Bartosz Kordylewski, jednak na chwilę obecną żaden z nich nie opuszcza Olimpii