SENIORZY: Olimpia Koło po pierwszym sparingu

sobotę 4 lutego na kompleksie boisk OSiR we Włocławku ze sztuczną nawierzchnią drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Piotr Krzyżanowski) rozegrała pierwsze spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do wiosennej rundy w konińskiej klasie okręgowej z drużyną Łokietka Brześć Kujawski (IV liga kujawsko-pomorska).
Kolanie przegrali 1:2, a honorowe trafienie z rzutu wolnego dla kolan zdobył Paweł Powietrzyński.

ŁOKIETEK Brześć Kujawski - MKS OLIMPIA Koło 2:1 (2:0)

1:0 - bramka dla Łokietka (18')

2:0 - bramka dla Łokietka (38')

2:1 - Paweł Powietrzyński (60')

Pierwsze 20 minut to przewaga piłkarzy z Brześcia, którzy udokumentowali to bramką w 18 minucie. Po tym czasie mecz się wyrównał i jedni jak i drudzy zawodnicy stworzyli sobie sytuacje podbramkowe, jednak znów decydujący cios w 38 minucie zadali piłkarze Łokietka i do przerwy Olimpia przegrywała 0:2.

Po przerwie sytuacja się odwróciła i to kolanie tworzyli mnóstwo sytuacji podbramkowych jednak brakowało w tym dniu skuteczności. W 60 minucie pięknym uderzeniem z rzutu wolnego z odległości 30 metrów popisał się Paweł Powietrzyński i dał sygnał do ataków kolskiej Olimpii. Mimo kilku sytuacji wynik meczu nie uległ już zmianie.

SKŁAD MKS Olimpii Koło:

Łukasz Szymański - Dawid Wiśniewski (46' Radosław Urbaniak), Wiktor Małecki (46'  Zawodnik testowany), Piotr Rutkowski, Kamil Budynek (46' Konrad Cieślak), Michał Rutkowski (46' Krzysztof Cichos), Tomasz Mikołajczyk (46' Michał Kozajda), Adrian Gołdyn (46' Mariusz Nieznalski), Miłosz Powietrzyński, Jakub Brudnicki (58' Paweł Powietrzyński), Paweł Powietrzyński (46' Mateusz Czajka)

Trener drużyny: Piotr Krzyżanowski

Kierownik drużyny: Tomasz Cieślak