SENIORZY: PRZEGRANA Z WILKAMI WILCZYN

sobotę 3 września na stadionie w Wilczynie drużyna seniorów MKS Olimpii Koło(trener Piotr Krzyżanowski) rozegrała spotkanie ligowe w ramach 4 kolejki Konińskiej Klasy Okręgowej z drużyną Wilki Wilczyn.

WILKI Wilczyn – MKS OLIMPIA Koło 1:0 (0:0)

1:0 - bramka dla Wilków (72')

Pierwsze 20 minut spotkania to wyraźna przewaga gospodarzy. Kolanie Olimpia wydawała się być nieco zaskoczona takim przebiegiem meczu. Później gra się wyrównała i skoncentrowała się głównie w środkowej strefie. W 30 minucie spotkania kolska defensywa popełniła błąd. Dawid Wiśniewski próbując ratować sytuację dotyka piłkę ręką i niestety otrzymuje za to zagranie czerwoną kartkę. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
Po zmianie stron nie było widać, że Olimpia gra w osłabieniu, nasi piłkarze ruszyli odważniej do ataku nie dając możliwości gry przeciwnikowi. W 72 minucie po jednym z takich ataków tracimy piłkę i gospodarze wyprowadzają kontrę zdobywając bramkę na 1:0. Pod koniec spotkania dwa groźne strzały na bramkę oddał Mariusz Nieznalski jednak dobrze dysponowany tego dnia był bramkarz z Wilczyna i wynik do końca meczu nie uległ zmianie. Olimpia wraca do Koła bez punktów.

SKŁAD MKS OLIMPII Koło:

Bartosz Kordylewski - Dawid Wiśniewski, Piotr Andrzejczak, Piotr Rutkowski, Konrad Cieślak, Michał Rutkowski, Mariusz Nieznalski, Kamil Jaroszewski (32' Radosław Urbaniak),Ariel Szczesiak (74' Paweł Powietrzyński), Filip Zborowski (74' Jakub Brudnicki), Marcin Zawadzki

Trener drużyny:Piotr Krzyżanowski

Kierownik drużyny:Tomasz Cieślak