DOŁĄCZ DO NAS

Zarząd Klubu MKS Olimpia Koło ogłasza nabór do grup młodzieżowych i dziecięcych. Nabór dotyczy szczególnie najmłodszych grup i dzieci trenujących w kolskim klubie czyli Orlików Młodszych (U-10), Żaków (U-9 i U-8) oraz grupy Skrzatów (U-7 i U-6).

Serdecznie zapraszamy chłopców i dziewczynki chcących przeżyć piłkarskie emocje. Zajęcia treningowe prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani trenerzy z licencją UEFA B czy PZPN A z wieloletnim stażem trenerskim.

Każdy z zawodników cyklicznie, dwa razy w roku (marzec i wrzesień) przechodzi przez szereg badań lekarskich, zakończone wizytą u lekarza medycyny sportowej.
Zawodnicy drużyn młodzieżowych i dziecięcych kierowani są na badania do:
– lekarza rodzinnego,
– laryngologa,
– okulisty,
– stomatologa,
– badania morfologiczne.

Zajęcia dla najmłodszej grupy wiekowej odbywają się na kompleksie boisk "ORLIK" przy Stadionie Miejskim w Kole, a w okresie zimowym w halach i salach sportowych według harmonogramu treningów umieszczonych na głównej stronie internetowej.

Płatności za dany miesiąc należy dokonać do 10 dnia tego samego miesiąca.

POBIERZ i WYDRUKUJ kwestionariusz zgłoszeniowy.

Dołącz do nas. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie 696 987 120 - trener Koordynator Piotr Górski