II Runda Małej Kolskiej Ligi - Olimpia Koło na prowadzeniu

W niedzielę 9 grudnia na hali MOSiR w Kole odbyła się II runda Małej Kolskiej Ligi. W rozgrywkach udział biorą dwie drużyny Młodzika Starszego MKS Olimpii Koło rocznik 2006 (trener Damian Fogiel).

Każda z drużyn miała do rozegrania po cztery mecze. W tym dniu najlepiej na boisku prezentowali się zawodnicy Błękitnych Mąkolno II, którzy nie przegrali w tym dniu żadnego meczu odnosząc trzy zwycięstwa i remisując jeden mecz. Taki bilans pozwolił zawodnikom z Mąkolna utrzymać drugie miejsce w rozgrywkach. Na czele tabeli bez zmian plasują się zawodnicy MKS Olimpia II Koło, która w niedzielnych meczach dwa mecze wygrała a dwa zremisowała. Po trzech wygranych meczach na trzecie miejsce awansowali piłkarze Zjednoczonych Babiak, którzy zdobyli tego dnia 9 pkt. Na dwóch ostatnich miejscach znajdują się drużyny Straszkovia Straszków oraz Oranje Babiak, które tego dnia odniosły komplet przegranych.