Kolejni młodzi kolanie w klubach I i II ligi

30 września zakończył się okres transferowy w drużynach młodzieżowych. Jest to termin, do którego obligatoryjnie można zmienić przynależność klubową. Z Olimpii Koło do klubów z I i II ligi zostali wypożyczeni kolejni zdolni juniorzy.

Olaf Ossowski (rocznik 2003) na zasadzie rocznego wypożyczenia przeszedł do GKS Bełchatów, gdzie drużyna juniorów rozgrywa swoje spotkania rozgrywa w Centralnej Lidze Juniorów U-15. Były podopieczny trenera Damiana Fogiel zdążył już nawet wywalczyć miejsce w podstawowym składzie.

Swoją przygodę z piłką nożną kontynuują Kacper Gatrzkie i Dominik Jankowski (rocznik 2001) którzy w obecnym sezonie reprezentują barwy Ruchu Chorzów. Wychowankowie trenera Łukasza Sikorskiego skutecznie wywalczyli miejsce w drużynie "niebieskich" .Kacper Gatrzkie zdołał już wpisać się na listę strzelców chorzowskiego Ruchu.

Ostatnim zawodnikiem, który teoretycznie wraca do gry jest Paweł Pusty. Do końca czerwca obecnego sezonu reprezentować będzie barwy GKS Katowice. Paweł Pusty wychowanek trenera Piotra Krzyżanowskiego.